Siz de Yazın

The CityFix Türkiye yazarlarını arıyor!

Kentiçi ulaşımın sürdürülebilir bir hale gelebilmesi için çeşitli uzmanlık alanlarından farklı fikirlere ihtiyacımız olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, TheCityFix Türkiye’nin içeriğini oluştururken değişik görüşlere yer vermek ve yazar havuzumuzu genişletmek istiyoruz.

Öncelikli konular

EMBARQ Türkiye’nin çalışma alanlarıyla paralel olarak, yazılarımızda şu konulara öncelik veriyoruz:

  • Ulaşım Entegrasyonu – hızlı otobüs sitemleri (BRT), raylı sistemler, metro, bisiklet, yürüme
  • Kentsel Gelişim + Erişilebilirlik – çevre kullanımı, kentsel tasarım, altyapı
  • Hava Kalitesi + İklim Değişikliği – hava kirliliği, küresel ısınma, iklim değişikliğinin önlenmesi ve adaptasyon
  • Sağlık + Yol Güvenliği – halk sağlığı, hayat kalitesi, güvenlik ve emniyet
  • İletişim + Bilgilendirme – marka, harita kullanımı, yolculuk planlayıcıları, kullanıcılarla iletişim

Eğer siz de TheCityFix Türkiye’ye gönüllü katılım sağlarım, yazılarımı imzalı olarak TheCityFix Türkiye’nin yeni sitesinde görmek isterim diyorsanız, aşağıdaki formu doldurun sizinle iletişime geçelim.


[contact-form subject=”TheCityFix Türkiye – Yeni Yazar” to=”hande.donmez@wri.org”] [contact-field label=”Ad Soyad” type=”name” required=”true” /] [contact-field label=”E-posta” type=”email” required=”true” /] [contact-field label=”Yazmak İstediğiniz Konular” type=”textarea” required=”true” /] [contact-field label=”Bu konulardaki deneyiminiz ve/veya ilginiz hakkında kısa bir paragraf” type=”textarea” required=”true” /] [contact-field label=”TheCityFix Türkiye için hangi sıklıkla yazabillirsiniz?” type=”text” /] [/contact-form]